• 26.11.2018

Dzień Misia

26  listopada 2018r. będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Bardzo prosimy, aby dzieci przyniosły w ten dzień do przedszkola swojego misia.

• 12.12.2018

Kiermasz

12.12.2018r. o godz. 16:30 odbędzie się w naszym przedszkolu kiermasz świąteczny połączony z jasełkami. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

• 6.12.18

Informujemy że w dniu 6 grudnia 2018 r. dzieci będą ochodzić mikołajki.

• 1.11.2018

Nowe zasady za korzystanie z wychowania przedszkolnego

Od dnia 1 listopada 2018 r. obowiązują nowe zasady za korzystanie z wychowania przedszkolnego - opłatę za wychowanie przedszkolne oraz za wyżywienie wnosi się "z dołu" do 10 dnia każdego miesiąca gotówką u intendenta lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Wójta Gminy Gorzyce.

Zarządzenie Wójta.

• 12.12.2018

Stroje na jasełka

Bardzo prosimy, aby rodzice zgłosili się do wychowawców grup po stroje na jasełka dla dzieci. Prosimy, aby dzieci przyszły w środę na występy już ubrane w te stroje, po występach zabieracie je państwo do domu i przynosicie na drugi dzień (tj. czwartek) do przedszkola. Dziękujemy

• 23.01.2019r.

Dzień Babci i Dziadka

Informujemy, iż Dzień Babci i Dziadka w grupach "Średniaki" oraz "Starszaki" odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 23.01.2019r. o godzinie 10:30 w sali gimnastycznej, zaś w grupie "Maluchy" w dniu 24.01.2019r o godzinie 10:30 w sali gimnastycznej. Dzieci będą robiły specjalnie na tą okazję zaproszenia dla swoich babć oraz dziadków.

Zapisy do przedszkola.

Od 28.01.2019r. do 08.02.2019r. można składać w sekretariacie szkoły wnioski o przyjęcie dzieci do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie danych kryteriów. Sekretariat jest czynny w godzinach 7:00 - 15:00 Zapraszamy!!!

• 27.02.2019r.

Balik 27.02.2019r.

Balik w naszym przedszkolu odbędzie się w dniu 27.02.2019r. w godzinach 9:30-11:30

Gwarantujemy wspaniałą zabawę :)

• 25.02.2019r.

Konkurs przedszkolny "Wymarzony strój karnawałowy"

Oddział Przedszkolny w Bluszczowie

serdecznie zaprasza wszystkie dzieci

z naszego przedszkola do wzięcia udziału

w konkursie plastycznym

pt. „Mój wymarzony strój karnawałowy”.

Cele konkursu:

• rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności dziecka,

• rozwijanie sprawności manualnych,

• wzmacnianie wiary we własne możliwości,

• budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci uczęszczających do Oddziałów Przedszkolnych w Bluszczowie.

2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

3. Praca powinna być wykonana techniką dowolną: płaska lub przestrzenna z użyciem dowolnych materiałów.

4. Format pracy A4.

5. Każda praca powinna zawierać metryczkę (na odwrocie pracy): imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa grupy.

6. Prace należy składać u wychowawców grup do dnia 25.02.2019r. (prace zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę).

7. Prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez Organizatora.

8. Komisja przy ocenie będzie brała pod uwagę: samodzielność wykonania, pomysłowość, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

9. Organizatorzy przewidują przyznanie I, II, III miejsca oraz wyróżnień.

10. Ogłoszenie wyników zostanie opublikowane w dniu 27.02.2019r. podczas baliku w naszym przedszkolu.

11. Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji.

12. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody o przetwarzaniu danych osobowych dzieci biorących udział w konkursie.

Termin składania prac: 25.02.2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 27.02.2019r.

Serdecznie zapraszamy!!!

Organizatorem konkursu jest Oddział Przedszkolny w Bluszczowie

ul. Wiejska 8, 44-362 Bluszczów