• DYREKTOR SZKOŁY

      • mgr Katarzyna Ciuraj
      • mgr Katarzyna CiurajDyrektor Szkoły im. Powstańców Śląskich w Bluszczowienauczyciel języka polskiego
  • KADRA PEDAGOGICZNA

      • mgr Maria Lenczyk
      • mgr Maria Lenczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1
      • mgr Sabina Skatuła
      • mgr Sabina Skatułanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2
      • mgr Helena Sosna
      • mgr Helena Sosnanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3
      • mgr Andrzej Wodecki
      • mgr Andrzej Wodeckinauczyciel wychowania fizycznego, informatyki i zajęć technicznych, wychowawca klasy 4
      • mgr Krystyna Miljon
      • mgr Krystyna Miljonnauczyciel matematyki, wychowawca klasy 5
      • mgr Hanna Bugla
      • mgr Hanna Buglanauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 6
      • mgr Hanna Smołka
      • mgr Hanna Smołkanauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, bibliotekarz, wychowawca klasy 7
      • mgr Joanna Styrnol
      • mgr Joanna Styrnolnauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 8
      • mgr Katarzyna Oślizło
      • mgr Katarzyna Oślizłonauczyciel języka angielskiego i nauczyciel wychowania przedszkolnego
      • mgr Joanna Nowosad
      • mgr Joanna Nowosadpedagog szkolny
      • mgr Dorota Banko - Starzyk
      • mgr Dorota Banko - Starzyknauczyciel przyrody, biologii i geografii
      • mgr Renata Ficek
      • mgr Renata Ficeknauczyciel chemii i biologii, tyflopedagog
      • mgr Marek Wodecki
      • mgr Marek Wodeckinauczyciel języka angielskiego
      • mgr Beata Bargiel
      • mgr Beata Bargielnauczyciel fizyki
      • mgr Katarzyna Muszalik
      • mgr Katarzyna Muszaliknauczyciel języka niemieckiego
      • mgr Kornelia Parma - Janca
      • mgr Kornelia Parma - Janca nauczyciel religii
      • ks dr Bernard Rak
      • ks dr Bernard Rak nauczyciel religii
      • mgr Karina Pytlik - Lupa
      • mgr Karina Pytlik - Lupa nauczyciel plastyki i wychowania do życia w rodzinie
      • mgr Edyta Sosulska
      • mgr Edyta Sosulska nauczyciel wychowania przedszkolnego, surdopedagog
      • mgr Irena Bańczyk
      • mgr Irena Bańczyk nauczyciel wychowania przedszkolnego,
      • mgr Irena Witek - Bugla
      • mgr Irena Witek - Buglanauczyciel muzyki i świetlicy
      • mgr Monika Tanżyna
      • mgr Monika Tanżynanauczyciel języka angielskiego
      • mgr Marzena Molenda
      • mgr Marzena Molendalogopeda
      • mgr Katarzyna Mróz
      • mgr Katarzyna Mrózpsycholog
      • mgr Natalia Matuszek
      • mgr Natalia Matuszeknauczyciel wychowania przedszkolnego
      • mgr Dorota Raczyńska
      • mgr Dorota Raczyńskanauczyciel przyrody i geografii
      • mgr Małgorzata Rosmus
      • mgr Małgorzata Rosmusnauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI

      • mgr Jadwiga Wlazeł
      • mgr Jadwiga Wlazeł sekretarka szkoły
      • mgr Iwona Kubica
      • mgr Iwona Kubica intendent szkoły
      • Jolanta Huwer
      • Jolanta Huwerszkolna pielęgniarka
      • Janusz  Chłapek
      • Janusz Chłapek
      • Ewa Siedlaczek
      • Ewa Siedlaczek
      • Łucja Pora
      • Łucja Pora
      • Klaudia Siwarska
      • Klaudia Siwarska
      • Katarzyna Dzierżawa
      • Katarzyna Dzierżawa
      • Marcelina Białas
      • Marcelina Białas
      • Dominika Tomczak
      • Dominika Tomczak
      • Anita Szczepan-Kruszyńska
      • Anita Szczepan-Kruszyńska
      • Justyna Kamczyk
      • Justyna Kamczyk
      • Maria Siedlaczek
      • Maria Siedlaczek