• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

• Nasza szkoła świętowała Dzień Praw Dziecka. Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF było #GoBlue – akcja polegająca na wykorzystaniu koloru niebieskiego. Niebieski kolor jest symbolem gwarancji  prawa wszystkim dzieciom, dlatego wszyscy byliśmy ubrani na niebiesko. Rozmawialiśmy o prawie do poczucia bezpieczeństwa, gdyż każdy powinien czuć się bezpiecznie. Odbył się również apel poświęcony  prawom dziecka oraz został ogłoszony konkurs. Wszelkie podjęte działania miały na celu uczczenie Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka oraz były symbolem solidarności ze wszystkimi dziećmi na całym świecie.

• "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

• Nasza szkoła włączyła się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.
            W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania
            przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy.
             Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

• „PIES MÓJ PRZYJACIEL”

• W piątek 26.10.2018 r w naszej szkole odbyły się zajęcia psychoedukacyjne z udziałem psa.
            Spotkanie dzieciom sprawiło wiele przyjemności, nauczyło ich zasad postępowania w obecności zwierzęcia.