• Spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia na rzecz zwierząt "Koty Psy i My".
     • Spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia na rzecz zwierząt "Koty Psy i My".

     • W naszej szkole od października odbywała się zbiórka żywności i innych materiałów przeznaczonych dla schroniska z Wodzisławia Śląskiego. W dniu 19.11.2019 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia na rzecz zwierząt "Koty Psy i My", podczas którego przekazaliśmy zebraną żywność . Pan Rafał Połednik opowiedział uczniom o działalności schroniska, zachęcał do adopcji psa i wolontariatu. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o właściwym zachowaniu wobec obcych psów oraz poznać mnóstwo ciekawych rzeczy na temat behawioryzmu tych zwierząt. Największą jednak atrakcją był towarzysz Pana Rafała pies Freja. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej.

    • Uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości.
     • Uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości.

     • Dzień 8 listopada 2019 r. w naszej szkole miał niecodzienny charakter, bowiem uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Od samego rana odczuwać można było patriotyczną atmosferę. Uczniowie oraz dzieci przedszkolne były tego dnia ubrane w odświętne stroje.

      Uroczysty apel rozpoczął się o godzinie 10:00 w pięknie oraz oryginalnie udekorowanej sali gimnastycznej. Najpierw wystąpiły przedszkolaki, które zaprezentowały patriotyczne wiersze oraz zaśpiewały piosenkę pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Następnie uczniowie naszej szkoły recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki związane z naszym krajem. Miejmy nadzieję, że takie dni jak ten, przyczynią się do tego, by podtrzymywać w młodych ludziach więź z naszą Ojczyzną, jej historią, kulturą, sztuką, a także jakże pięknymi tradycjami.

    • PODZIĘKOWANIA OD PANA PREZYDENTA.
     • PODZIĘKOWANIA OD PANA PREZYDENTA.

     • Nasze Oddziały Przedszkolne otrzymały specjalne podziękowania od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pt. "Piękna nasza Polska cała".
      W dniu 8.X.2019 r. podczas Uroczystej Akademii z okazji Święta Niepodległości otrzymaliśmy z rąk pani Dyrektor list od Prezydenta wraz z flagą Polski. Jesteśmy bardzo wdzięczni za te wyróżnienie.